Kriminologijos festivalis DEMISTIFY

Kriminologijos festivalis DEMISTIFY

Baimė būna tikra. Juoda. Slogi. Klykianti iš pragaro bedugnės, kur slepiasi tamsioji kiekvieno mūsų pusė. Kur laikom užveržę žvėries žiaurumą, pirmykščius potraukius naikinti ir nekęsti. Jie išsiraito naktų košmarais. Išsisklaido. Užmirštame. Bet temsta ir prietemoj vėl išnyra šmėkliškas siluetas, piktas ir nenugalimas – kiekvieno mūsų „tamsusis aš“.

 

Kriminologija yra apie visa tai. Apie žmones nusikalstančius ir apie žmones atleidžiančius. Apie širdgėlą ir malonę, apie pasmerkimą ir susitaikymą. Susitaikymą ne tik su pasauliu, bet ir su savimi. Blogio atpažinimą savyje, gėrio įtvirtinimą aplinkui. Mokslas gyvenimui.

 

Rugpjūčio 19-21 dienomis Lietuvos kriminologų asociacija, Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Kriminologijos katedra ir Vilniaus pažangių studijų institutas kviečia į antrąjį kriminologijos festivalį DEMISTIFY.

 

Festivalis vėl vyks Šilėnuose, Laumijos žemėje, kur susitinka Suvalkijos lygumos ir Dzūkijos miškai, kur tirpsta ribos tarp mitų ir realybės. Vietoje, kur laikas sustoja, o gal net pradeda eit atgal, kur įprasti dalykai paslapčių migloj tampa nepaprastais ir nepaaiškinamais. Kur ramų prieglobstį randa mūsų baimės ir viltys.

 

Lauksime Jūsų. Kartu nersime į naktį. O po to tamsa trauksis ir ateis geras švelnus ruduo.

 

Festivalio programa: https://demistify.lt/programa-2022/

 

Išsami informacija ir registracija: https://demistify.lt/

 

Skelbti komentarą