DEMISTIFY 2023: III-asis kriminologijos festivalis

DEMISTIFY 2023: III-asis kriminologijos festivalis

Vasarai artėjant į pabaigą, rugpjūčio 18-20 dienomis, pasimatykime III-ajame kriminologijos festivalyje DEMISTIFY.

 

Pasaulis yra visai kitoks, kai į jį žiūri iš anapus veidrodžio. Nejaukus ir šaltas. Noris užsimerkti užsimiršti kasdienybėje. Nematyti, negirdėti kitų. Bet ateina laikas ir žingsnis gilyn į veidrodį žengtas. Laikas išvaikščioti veidrodžių karalystės labirintus kažkieno kito klumpėse. Pasiklysti, susipainioti tarp tiesų ir mitų, bet grįžti. Išgliaudyti save, dekonstruoti pasaulį. Ir surinkti iš naujo.

 

Kriminologija yra apie tai ir apie viską kitką. Apie tai kas yra, apie tai, ko nėra, apie tai, kas jau buvo ar tik gali ir turi būti. Apie žmones baudžiamus ir apie žmones baudžiančius. Kančią ir laimes, tiesas ir abejones. Erdvė, kurioje peržengiamos mokslų ribos ir  diskursų apribojimai. Kur tyliai atpažįstamas blogis ir kuriamas švelnumas.

 

Lietuvos kriminologų asociacija, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas ir LSMC Teisės institutas pristato trečiąjį kriminologijos festivalį Demistify. Rugpjūčio 18-20 dienomis kaip ir kasmet kviečiame į Šilėnus, VILIAS LAUMIA ąžuolų žemę, pasiklydusią tarp Suvalkijos lygumų ir Dzūkijos miškų, gervių klyksmo ir traukinių ūkimo. Vietą, kur laikas sustoja, o gal net pradeda eit atgal. Kur ramų prieglobstį randa mūsų baimės ir pikti sapnai.

 

Lauksime Jūsų. Kartu nersime į kriminologijos bedugnę. O po to ateis rytas. Šviesus, šiltas. Ir viskas bus gerai.

 

Festivalio programą ir kitą aktualią informaciją sekite festivalio tinklalapyje ir Facebook.

Skelbti komentarą