Nacionalinė kriminologų konferencija

Nacionalinė kriminologų konferencija

 

Lietuvos kriminologų asociacija kviečia į konferenciją „Kriminologijos šiuolaikinės jungtys: mokslas, praktika, kasdienybė“, kurioje bus diskutuojama šiuolaikiniais klausimais susijusiais su skaitmeninių technologijų, inovacijų ir sparčios kaitos keliamais iššūkiais ir poreikiais. Konferencijoje kviesime polilogui, kuriame jungsime mokslą, praktiką ir kasdienes patirtis, klasikinius kriminologinius klausimus svarstysime nūdienos aktualijų ir technologinių iššūkių kontekste. Kriminologinis dėmesys ir žvilgsnis kryps į skaitmenizacijos, naujų technologinių sprendimų ir algoritmų vaidmenį keičianti nusikaltimų kontrolės ir baudimo sampratas ir praktikas bei teisėsaugos institucijų ir viešo sektoriaus veikimo principus.

 

Konferencijos programa

Konferencija „Kriminologijos šiuolaikinės jungtys: mokslas, praktika, kasdienybė“ vyks balandžio 19d. (penktadienį) Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Saulėtekio al. 5, Vilnius.

 

Registruotis kviečiame iki balandžio 12 d. užpildant šią formą: https://forms.gle/6LqP9wGARvEpmFGJA

 

Renginys yra nemokamas, tačiau registracija – būtina, o vietų skaičius ribotas.

 

Konferencijos organizatoriai – Lietuvos kriminologų asociacija, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas, Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas.

Skelbti komentarą