Įvyko antrasis kriminologų vasaros festivalis DEMISTIFY

Įvyko antrasis kriminologų vasaros festivalis DEMISTIFY

 

2022 rugpjūčio 19-20 dienomis viename Suvalkijos kaime – Šilėnuose – karščiu alsuojančiuose laukuose rinkosi kriminologų bendruomenės nariai ir jiems prijaučiantys. Vyko antrasis kriminologų vasaros festivalis Demistify 2022, skirtas išorėje sklandančioms ir žmogaus viduje glūdinčioms baimėms ir jų atpažinimui.

 

Atsisakius įprastų akademinių užsiėmimų ir išėjus už institucinių sienų, neformalioje aplinkoje susitiko skirtingų kartų, gyvenimiškų patirčių ir kriminologinių žinių lygio žmonės pasidalinti savo mintimis apie nusikaltimus, bausmes, žmogiškąją atsakomybę ir su tuo susijusias baimes. Mokslininkai, akademikai, praktikai, esami ir būsimi kriminologijos studentai bei vietos gyventojai dalyvaudami festivalyje organizuotose meninėse ir aktyvaus sporto veiklose, diskusijose prie laužo ir išvykoje po Kalvarijos apylinkes kėlė kriminologinius klausimus ir ieškojo atsakymų. Daugiau apie festivalį čia.

 

Festivalio organizatoriai: Lietuvos kriminologų asociacija, Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas, Vilniaus pažangių studijų institutas. Festivalio idėją palaikė: Vidaus reikalų ministerija.

 

Nuotraukos autorius – prof. A. Dobryninas

Skelbti komentarą