Europos kriminologų draugijos konferencija

Europos kriminologų draugijos konferencija

Rugsėjo pabaigoje, po dvejų metų pertraukos, apie 1800 kriminologų – mokslininkų, tyrėjų, praktikų ir ekspertų – Malagoje (Ispanija) susirinko į 22ąją Europos kriminologų draugijos (ESC) metinę konferenciją „Iššūkiai ir galimybės virtualiai ir fiziškai sujungtoje Europoje: kriminologijos poreikis” (Chalenges and opportunities in a virtually and physically connected Europe: the need for criminology “).

 

Renginyje dalyvavo kriminologai iš Europos ir JAV. Lietuvai atstovavo gausi – net šešiolikos kriminologų – delegacija, apjungusi mokslininkus, tyrėjus ir praktikus iš Vilniaus universiteto, Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės instituto ir LR Vidaus reikalų ministerijos.

 

Konferencijoje dalyviai pristatė savo naujausius tyrimus ir nagrinėjamas mokslines temas, turėjo galimybę jas aptarti tarptautiniu lygmeniu, sustiprinti esamus ir užmegzti naujus ryšius su kitų šalių kriminologais. Per keturias dienas buvo skaitomi plenariniai pranešimai, įvyko daugybė panelinių sesijų, vyko darbo grupių posėdžiai, susitikimai su mokslinių darbų leidyklų atstovais.

 

ESC metinė konferencija visuomet sulaukia didelio dėmesio, nes tradiciškai yra tapusi renginiu, kur gali susitikti skirtingų valstybių kriminologai, nagrinėjantys įvairią problematiką. Vis dėlto renginio dalyvius visuomet vienija bendra – kriminologo – tapatybė.

 

Daugiau apie renginį: https://www.eurocrim2022.com/

 

A.Dobrynino nuotr.

Skelbti komentarą